Олива гідравлічна HLP 46

Олива гідравлічна HLP 46 від компанії Гідравлік Лайн - фото 1
1 860 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Lubex HLP — економна олива для гідравлічних систем. Виготовляється за допомогою змішування мінеральних олив високої якості зі спеціальними присадками.

Lubex HLP спеціально розроблена для систем, у яких потрібна стійкість до зношування та плівкоутворення. Також підходить для систем із мінімальним тертям і низькою несучою здатністю.

Використання

Особливо рекомендується для промислових і динамічних гідравлічних систем.

Переваги

Олія тривалого використання, не подається окисненню завдяки спеціальним присадкам,
Не призводить до корозії, навіть якщо конденсат потрапляє в систему,
Добре працює в навколишньому середовищі з дуже маленькою кількістю води завдяки спеціальним водовідштовхувальним властивостям,
Легко проходить через фільтрувальний елемент
Зменшує частоту зміни оливи та мінімізує витрати на утилізацію відходів,
Підтримує ті ж характеристики й у робочому стані,
Завдяки спеціальним присадкам не піниться, за винятком механічних втручань, запобігає кавітації,
Підтримує систему в чистоті, завдяки мийним присадкам.

Допуски

DIN51524 Part II (HLP)

SO 11158 HM

US STEEL 126/127

AFNOR N FE 48603

EATON (VICKERS) I-286-S

EATON (VICKRS) M -2950-S

Зберігання

Захищайте від прямих сонячних променів і дощу. Зберігайте в оригінальних ємностях у критому приміщенні. Температура зберігання: (+5) — (+40 °C.

Здоров'я й безпека

Продукт є безпечним для здоров'я за його правильного використання за призначенням. Не викидати продукт, зокрема і використаний у воду та ґрунт. Продукт має бути утилізований відповідно до законодавства території, на якій розташований.

Гідрообладнання від компанії Гідравлік Лайн

Гідравлічне обладнання використовується в будівництві, металургі, машинобудуванні, сільськогосподарській галузі, кузньопресовому обладнанні в багатьох інших сферах. Така техніка є досить складною, для підтримки працездатності потребує правильного технічного обслуговування й поточних ремонтів. Гідрообладнання вимагає дбайливого використання й експлуатації, це важлива умова його довгої роботи. Але, крім правильної експлуатації та високої кваліфікації персоналу, є ще один, можливо, найважливіший момент: гідравлічне обладнання має бути виготовлене спеціалізованими підприємствами, які мають відповідний досвід і технічний базою. Для виробництва якісної гідравліки необхідні високоякісні матеріали, точне лиття, прецизійні агрегативні верстати, метеорологічне забезпечення тощо. Тільки використовуючи гідрообладнання, випущене технічно обладнаними підприємствами, ви можете бути впевнені в його надійності та довговічності.

ТОВ "Гідравлик Лайн" (Україна) є постачальником промислової та мобільної гідравліки, виробництва провідних світових виробників, а також штоків хромованих, хонінгованих труб, ущільнень, для гідроциліндрів!!! Компанія Гідравлік Лайн пропонує вам купити гідравлічне обладнання в Києві за доступними цінами та якнайшвидше. Ми продаємо тільки якісну техніку, що виробляється спеціалізованими підприємствами. Все гідрообладнання, яке ви знайдете на нашому сайті, пройшло суворий контроль якості та надійності, тому, купуючи його, ви можете бути впевнені, що він слугуватиме довго й ніколи вас не підведе. Ми пропонуємо гідроциліндри, гідронасоси, розподілювачі різні типи фільтрів, клапани, гідромотори, оливостанції, хромовані штоки та хонінговані труби для ремонту та виготовлення гідроциліндрів і багато іншого. Крім того, наша компанія надає послуги з ремонту гідравліки. Консультанти нашого технічного відділу допоможуть вибрати потрібну техніку та завжди дадуть на будь-які ваші питання. Якщо вам потрібно відремонтувати або купити гідравлічне обладнання, звертайтеся до Гідравлік Лайн!

Всегда ждем Вашего звонка по номерам телефонов:

Денис 0676795797

Юрий 0676933107

С уважением компания "Гидравлик Лайн"

Характеристики

Виробник
Eaton
Состояние
Новое
Управление
Гидравлическое